2. třída – Koťata

ZELENÝ PAVILON

Proč jsme třída koťat?
Nesmíme se zmotat.
Koťata mňoukají, hrají si s klubíčky,
děti si zpívají, cvrnkají kuličky.

Telefonní číslo do třídy – 734 857 969

TŘÍDNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

„Koťátka si spolu hrají a svět ráda poznávají“

MOTTO

Koťátek je plná třída,                                                                                                                      zábava se jenom střídá.

Hrajeme si, tvoříme,                                                                                                                    učíme se, svačíme.

Šikovná jsme koťata, nad nás není,                                                                                            každý den nás čeká překvapení.

POPIS

Celým školním rokem nás budou provázet naši kamarádi pejsek a kočička.

Společně si budeme hrát s příběhy o pejskovi a kočičce, poznávat krásy ročních období, povídat, zpívat… Nebude chybět ani pohyb ve třídě i venku.

A aby nám bylo v naší třídě dobře, budeme se snažit dodržovat pravidla chování, která si ve třídě domluvíme.